autoservisprotire.cz

PROTIRE TOTÁLNÍ VÝPRODEJ - připravujeme

    PNEU         DISKY        ŘETĚZY    NÁŘADÍ
PROTIRE servis s.r.o.


byl založen 24. září 2002, na základě téměř 13-ti letých zkušeností v oblasti prodeje a servisu pneumatik, majitele společnosti pana Romana Svačiny.


Prvotním záměrem společnosti byl velkoobchodní prodej pneumatik. Ovšem za velmi krátkou dobu po přestěhování skladových prostor ze Slušovic, do okrajové části města Zlína, se společnost začala zabývat i maloobchodním prodejem pneumatik a rošířila svůj sortiment zboží o ocelová a litá kola, oleje a maziva, včetně doplňkového sortimentu pro pneuservisy.


Červen 2003 byl ve znamení stěhování společnosti do obchodně lépe umístěných prostor budovy Fores na Příluku. Tento krok přispěl k tomu, že společnost rozšířila služby pro konečného zákazníka a také urychlil naši touhu po vybudování vlastního pneuservisu.


Naše snaha byla završena v červenci 2004, otevřením servisního střediska PNEUSERVISU a AUTOSERVISU, v centru města Zlín, v otevřené zóně areálu SVIT, v budově číslo 24. Během července 2009, zahájila společnost prodej a servis skútrů značky CAPIRELLI.


Během léta roku 2012 jsme se museli přestěhovat v rámci areálu SVIT do budovy číslo 17. Koncem roku padlo rozhodnutí spojit síly a rozšířit tak naše služby pneuservisu, o velmi kvalitní autoservis a karosářské práce.


V současnosti poskytujeme služby AUTOSERVISU, PNEUSERVISU a KAROSÁRNY, na ulici Jateční 628, ve Zlíně-Prštném.


Cílem společnosti PROTIRE servis je spokojený zákazník, který se vrací zpět a cení si tak nabízených služeb a servisu.

Košík: prázdný
Cena: 0 Kč

Zákazník: nepřihlášen

Jméno: 

Heslo:   


Registrace | Ztráta hesla

MÁME TO VYCHYTANÝ


... žádné zprávy ...

OBJEDNÁVKA SERVISU

Nechce se Vám telefonovat? Objednejte si termín opravy vozu, výměny pneu nebo oleje v našem servisním středisku online. V nejkratším možném čase se Vám ozveme a potvrdíme Vaši objednávku.
Rezervovat online

NAŠI PARTNEŘI


  TOPlist

NEWSLETTER

Máte zájem o zasílání akčních slev a novinek? Zadejte prosím svou emailovou adresu do formuláře níže.